Hakkımızda

ÇETİNTAŞ Okul Araç ve Gereçleri

ÇETİNTAŞ Okul Araç ve Gereçleri Şirketimiz, 1998 yılında Bursa’da kurulmuş, Okul Araç ve Gereçleri ile okul içi ve dışı tasarım ve uygulamaları alanlarında çalışmalar yapan bir şirkettir.

ÇETİNTAŞ Okul Araç ve Gereçleri, sahip olduğu deneyim ve tasarım yeteneklerini özgürce kullanabilmek ve bunu müşterilerinin yararına en uygun koşullarda sunabilmek amacıyla hizmetlerine devam etmektedir.

ÇETİNTAŞ Okul Araç ve Gereçleri Şirketi, müşterilerinin artan iç tasarım uygulama talepleri doğrultusunda, 1998 senesinde kendi üretim atölyesini kurarak tasarım ve üretimini yaptıkları okul araç ve gereçleri öğelerini serbestçe uygulama olanağı bulmuştur.Üretim bandı atölyesi zamanla genişlemiş, günümüzde ülkemizin bütün bölgelerine kendi imalatı olan okul araç ve gereçlerini üretir hale gelmiştir. Şirketin günümüze kadar gerçekleştirdiği çalışmalar arasında, başta okullar (Devlet ve Özel), Devlet Daireleri, Ofis ve Sanayi yapılarının proje ve uygulamaları yer almaktadır.

ÇETİNTAŞ Okul Araç ve Gereçleri, müşterileri ile birlikte çalışarak, tasarımlarını müşterinin istek ve gereksinimleri doğrultusunda, estetik, fonksiyonel ve ekonomik olarak çözmeyi amaçlar. Bunun için her türlü teknolojik tasarım gereçlerini kullanmaktadır.

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazıp enter'e basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.