Okul Gereçleri

  • Ana Okulu Dış Cephe Giydirmeleri

   Ürün kısa açıklaması

  • Ana Okulu Gergi Tavan

   Ürün kısa açıklaması

  • Ana Okulu Kapı Giydirmeleri

   Kapı Kaplama: Kurumunuzun uzun süredir kullanılan sınıf, oda kapılarını kullanarak koridorlarınızı renklendirebilir, bilgi içerikli görsellerle donatabilir, sınıf veyahut odalarınızın içeriklerinle bağdaşık bir içerik seçebilirsiniz. Bunların dışında tematik bir çalışma isteyip tüm kapılarınızın tarzını aynı tutup daha ağır, kurumsal bir hava yakalayabilirsiniz.

   Kapı kaplama işlemi ağırlıklı olarak tek taraflı (kapının koridora bakan yüzeyine) tercih edilmektedir. Fiyatlandırması da tek taraf olarak verilmektedir. Kapı yüzeyi pürüssüz ve üzerine uygulanacak PvcFolyo nun yapışmasını engellemeyecek bir surette olmalıdır. Aksi halde; örneğin derz açılmış, doku içeren, girinti çıkıntılı bir yüzeye sahip ise PvcFolyo uygulamasından tatmin edici bir sonuç alınamaz. Bu tarz bir kapı yapısına sahip iseniz ikinci bir alternatif olarak ürettiğimiz Dekota üzerine PvcFolyo uygulaması ile sonuca ulaşmaktayız.

  • Ana Okulu Kiriş Kolon Kaplama

   Kiriş Panoları : Binanın kiriş alınlarına uygulaması yapılan panolardır. Ağırlıklı olarak Dekota 3mm malzeme kullanılır. Çerçeveli pano istendiği taktirde 8mm SuntaLam kullanılır. Çerçeve olarak MDF veya Alüminyum Fitil çerçeve seçenekleri mevcuttur.

   Pano içerikleri kişisel zevkinize veya kurumun tema uygulaması var ise aynı tema kullanılarak yapılabilir. Sizlerin tercih etti vecize sözler, kısa metinler, sloganlar, karşılama ve uğurlama sözleri vb.. yazılara arka fon uygulaması ile grafik çalışması yapıldıktan sonra uygulaması yapılır.

   Çerçeveli panolar vida, dübel ile, çerçevesiz (dekota) panolar silikon ile montaj yapılır.

   *İstenilen kiriş alanın fiziki yapısı malzeme seçimini etkileyebilir.

  • Ana Okulu Koridor Panoları

   Koridor Çalışmaları: Birçok bilgiyi içlerinde barındıran, şekillerle, görsellerle anlatımı zenginleşen, her ders konusu için zengin ve farklı içerikte olan görsellerle koridorlarınızı güzelleştiriyoruz. Geçmiş uyguladığımız zengin içeriklerden seçimler de yapabilirsiniz, zümrelerin istekleri doğrultusunda farklı ve sizin tarzınızı oluşturabileceğiniz size özgü  koridor çalışmaları ile de koridorlarınızı süsleyebilirsiniz.

   Çok sayıda uygulamada bulunduğumuz koridor çalışmalarının bir kısmını sitemizde inceleyebilirsiniz.

   Koridor çalışmalarında ağırlıklı olarak dekota malzeme kullanılır. Sebebi ise farklı hammaddelere göre daha az maliyetli, uygulaması ve şekillendirilmesinin daha kolay olmasıdır. Farklı şekillerde kesilebilir ve dijital baskı ile istediğiniz içeriğe kavuşabilir.

  • Ana Okulu Mobilyaları

   Ürün kısa açıklaması

  • Ana Okulu Oyun Parkları

   Ürün kısa açıklaması

  • Ana Okulu Sınıf İçi Panolar

   Ürün kısa açıklaması

  • Ana Okulu Yer Stickerları

   Ürün kısa açıklaması

  • Atatürk Büst Ve Yazı Çalışmaları

   Atatürk Büst ve yazı çalışmaları: Atatürk Büstleri, Büst önü yazıları, Atatürk Büst Kaideleri gibi farklı nitelikte ürünleri birçok malzemeyi harmanlayarak üretimleri yapılmakta ve beğeninize sunulmaktadır. Büst önü yazılarında beğenilerek en çok kullanılan PlexiGlass üzerine ters baskılı Atatürk vecize sözleri, kararma yapmayan Alüminyum presli dekota malzemelerden tek tek harflerin kesilmesi ve montajı ile yapılan Atatürk vecize sözleridir.  Bu ürün gurubunda da bütçeye uygun farklı alternatif seçenekler sunulabilmektedir.

  • Atatürk Köşeleri

   Atatürk Köşeleri: Bu ürün grubunun fiyat yelpazesi çok geniştir. 500 TL den başlayıp  20.000 Tl leri bulan köşeler, tasarımlar yapmak mümkündür. Fiyatı belirleyen etmenler; uygulama yapılmasını düşünülen alanların fiziki konumları, ölçüleri, kullanılmış duvar malzemelerinin yapısı,tercih ettiğiniz Atatürk Köşesi modeli, içeriğindeki malzeme seçimi vb. etmenlerle alakalıdır.

   Firmamız yıllarca yapmış olduğu tüm ürün uygulamalarında edindiği tecrübeleri, her yıl yenilemeye çalıştığımız ürün ve ürün gruplarında farklı hammaddelerle kullanmaya devam etmektedir. Ağırlıklı olarak kullanılan MDFLam malzemelerin renk seçenekleri 10 yıl öncesi ile aynı olmadığı gibi bizimde uyguladığımız, modernize ettiğimiz köşelerimizde kullandığımız materyaller değişmektedir.

   Uygulamasını yıllar önce yapmış olduğumuz köşelerin 10 yıllar sonra bile halen yıpranmamış, sağlam ve göze hoş gelen  bir durumda olması bize mutluluk katar, sizlerin de bütçenize boşa harcanmamış gider olarak dönüş yapar.

  • Dış Cephe Giydirmeleri

   Dış Cephe Giydirmeleri: Binaların dış görünümünü ihtişamlı bir hale getiren bu çalışmalar Avrupa vinil, demir profil  ve Alüminyum çerçeve ile yapılmaktadır. Boyutları binanızın fiziki durumuna göre değişmekte ve yüksek metre karelere kadar uygulanabilmektedir. Yapılan çalışma tecrübemizle birleştiğinde reklam sektöründen talep etmiş olduğunuz benzer ürünlere nazaran 6 ay ile 2 seneye kadar daha uzun dayanma sürelerine ulaşabilir. Baskı yapılan makinelerimiz sektörde son teknolojiye ve yüksek çözünürlükte baskı kalitesine sahip dijital baskı makinelerinden yapılmaktadır.

   Dışcephe çalışmaları 8 sene  ila 2,5 sene arasında dayanma süreleri bulunmaktadır.

   *Kullanılan malzemelerin işleme teknikleri, cephe yönü,  kompozisyon içerikleri belirtilen süreleri etkiler.

   One way vision Cam giydirmeleri: Bu ürün uygulanan camlar tek taraftan görünürlülük sağlar, iç kısımda kalan kişi dış cephede kalan kısımı görebilir fakat dış cepheden bakan kişi uygulamada yapılan çalışma görselini görebilir içeride bulunan kişiyi göremez.  Bu sayede denetleme yapabilme imkanı sağlar aynı zamanda  tasarımlı bir camınız olur.

   *İç cephenin tamamen görünmemesi için uygulama yapılan camın arkadan ışık almaması, iki cephe arası ışık farkının yüksek olması, uygulamadaki görselin içeriği gibi farklı seçeneklere bağlıdır. Işık düzeyleri aynı olan ortamlarda görünmemesi gereken cephe kısmının iç cephesi silüet şeklinde veya tamamen görünürlük kazanabilir.

  • Dolaplar

   Mobilya Takımlar, Oturma Grupları, Dolaplar:

   Bu ürün sınıfında kaliteden yine ödün vermeden bütçe sınırlarınız içinde kalmaya çalışarak alternatifli fiyatlar oluşturup teklifle dönüş yapmaktayız. Uygulama şansımız bulunmayan veya üretim yaptığımız ürünlere benzer fakat aynı olmayan ürünler içinde tedarik yolu ile yine firma üretim standartlarımızda ürünleri sizlere sunmaktayız.  Ürün gamı ne kadar olursa olsun fiyatlarımızı gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

  • İngilizce Panolar

   Ürün kısa açıklaması

  Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazıp enter'e basın

  Alışveriş Sepeti

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.